Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 34 Second
Dara Rolins a Pavel Nedvěd

Dara Rolins a Pavel Nedvěd Foto: se souhlasem D. Rolins

4. prosince 2022 10:27

Zpěvačka Dara Rolins (49) prožila v minulých dnech chvíle hrůzy, když do jejího domu vnikl agresivní muž, který už ji nějakou dobu sledoval. V domě byl naštěstí zpěvaččin přítel Pavel Nedvěd (50), jenž útočníka zpacifikoval. Muž prý v blízkosti Dary Rolins nebyl poprvé.

„Tentokrát byl u toho Pavel, a ten mě poté, co nám vlezl do domu, jen bránil. Udělal to, co by udělal každej pořádnej frajer pro svoji ženu. A já jsem šťastná, že ten večer po mém boku byl. Nechci ani domýšlet, co všechno se mohlo stát, kdybych se s tím bláznem ocitla ve svém domě sama,“ řekla Super.cz zpěvačka.

Stalkera v domě Dary Rolins zneškodnil Nedvěd: Pavel udělal to, co každej pořádnej frajer pro svoji ženu, říká zpěvačka

Daře Rolins a Pavlu Nedvědovi pomohl také soused, kterým je moderátor Frekvence 1 Ondřej Kubala. Ten nyní popsal, jak incident probíhal. „Slyšeli jsme večer otevřeným oknem hádku, křik a pak rvačku. Běžel jsem na pomoc. Pavel na toho muže řval, ať okamžitě vypadne z domu, rvali se fest. Bránil společný dům s Darou. Snažil se ho dostat ven,“ řekl Nedělnímu Blesku moderátor, jenž ihned zavolal na tísňovou linku. Pomohli i další sousedé, a tak byl muž rychle zpacifikován.

Hnízdečko lásky u malebného jezera. Dara Rolins a Pavel Nedvěd koupili pozemek za 24 milionů

Kubala pak Nedvědovi vysekl poklonu. „Říká se: Být na špatném místě ve špatný okamžik. Pro útočníka to platí stoprocentně, dostat se pod ruku Pavlu Nedvědovi, který brání svou holku a dům, byste nechtěli,“ chválil legendárního fotbalistu. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *