Tue. Dec 5th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 32 Second
Jan Pokorný

Jan Pokorný Herminapress

5. prosince 2022 10:20

Ještě minulý týden ve středu se na večírku usmíval a mluvil o velké lásce a svém novém příteli Martinovi. O den později, 1.12. v dopoledních hodinách, se ale stylista Jan Pokorný rozhodl svůj život ukončit a skočil z okna domu, kde bydlel.

Co se přesně stalo, proč se rozhodl pro sebevraždu, nechápou ani nejbližší přátelé. Jediným náznakem byla smutná píseň od Céline Dion For The Lover That I Lost, v překladu Pro milence, kterého jsem ztratil, kterou zveřejnil v noci ze středy na čtvrtek na sociální síti. To byl jeho poslední kontakt se světem.

Podle zpráv Martina ale nic nenasvědčuje tomu, že by měli vážnou krizi. U domu, kde stylista bydlel, vystavil jeho fotku a zapaluje svíčky. A přidal dojemné vyznání.

Přední český stylista Jan Pokorný (✝39) spáchal sebevraždu: Nenahraditelný člověk a kamarád, truchlí Svoboda s Krainovou

“Honzíčku, stál jsem u tvého domu a myslel na tebe, na nás, jak jsme spolu přicházeli s našim vnitřním štěstím a neskonalou láskou. Bohužel dnes ti zapaluji jen několik svíček, světýlka, která snad vidíš a viděl jsi, s jakou pokorou, soucitem a nekonečnou láskou jsem je zapálil a myslel při tom jen a jen na tebe,” napsal Martin.

“Není to naposledy, rád bych, aby tě moje vnitřní světlo doprovázelo napořád. Nevzdám se toho, nikdy, protože to, co jsme prožili, byl nejkrásnější čas v mém životě. Svítím ti na tvou cestu, upřímně, čistě a láskyplně, stejně tak, jak tě miluju. Navždy. Posílám světýlka mé duše, která je zalitá láskou k tobě, jen k tobě. Miluju tě,” dodal zdrcený přítel. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *