Mon. Oct 2nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 4 Second

Vyřazování čísel však není vždy jen veselou záležitosti. Například Carolina neumožňuje svým hráčům nosit třiašedesátku na počest Josefa Vašíčka, který byl jednou z obětí leteckého neštěstí u Jaroslavle.

Tři české dresy byly vyvěšeny slavnostně. V roce 2015 Buffalo vyřadilo 39 Dominika Haška. O tři roky později byly umístěny ke stropu další dva české dresy, nejprve 23 Milana Hejduka a po něm také 26 Patrika Eliáše.

Eliáš asistentem trenéra v New Jersey? V pořadu Příklep prozrazuje, jak to bylo doopravdyVideo: Sport.cz

„Manažer většinou zavolá a sdělí tu zprávu, že se o tom přemýšlí, nebo že k tomu dojde. Já se to dozvěděl asi skoro rok předtím, než k tomu ceremoniálu došlo, abych na to byl připravený,” prozrazuje právě legenda New Jersey Devils.

Který přestup nejvíce pomohl New Jersey mezi elitu NHL? Diskuse z pořadu PříklepVideo: Sport.cz

Sám letos v listopadu blahopřál slovenskému útočníkovi Marianu Hossovi, jehož 81 nově visí u stropu haly v Chicagu. „Samozřejmě jsem mu gratuloval. Dneska v noci mi pípla zpráva, že mi děkuje, asi toho měl taky hodně,” líčí Eliáš.

Jsou však i situace, kdy se vyřazené číslo vrací z novu do akce. Příklady takových kroků najdete ve videu z pořadu Příklep, kde se také řeší, kdo další z českých hokejistů by měl mít vyvěšený dres na stadionech NHL.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *