Mon. Dec 4th, 2023
0 0
Read Time:58 Second

“Skončila mi smlouva v Olomouci a následně jsme čekali, kdo se ozve. Ozvala se Banská Bystrica a spolu s ní i další týmy, ale zájem z Bystrice byl největší. Abych řekl pravdu, tak jsem slovenskou extraligu v této sezoně vůbec nesledoval,” řekl Sedláček klubovému webu.

“Očekávám těžkou sezonu, ale to je v každém týmu. Víme, jaká je momentální situace, že potřebujeme sbírat body,” prohlásil Sedláček, který už na Slovensku působil v sezoně 2020/21 v dresu Košic.

Sedláček za Olomouc odchytal v tomto ročníku čtyři zápasy a s průměrem 3,24 obdržené branky na zápas a s úspěšností 87,18 procenta. Za Zlín, Hradec Králové, Spartu a i Kometu Brno odchytal v extralize 287 zápasů. Chytal také za Dinamo Riga a Slovan Bratislava v KHL a za Bolzano a Villach v mezinárodní rakouské lize.

Jako trenér brankářů se dnes zařadil do realizačního týmu v Banské Bystrici bývalý český gólman Tomáš Duba. “Jsem rád, že se nám podařilo přivést kvalitního trenéra brankářů Tomáše Dubu, který trénuje mládež ve finském klubu SaiPa. Věřím, že se dohodneme i na pokračování spolupráce a Tomáš se stane součástí našeho týmu minimálně do konce sezony,” uvedl generální manažer Ľuboš Pisár.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *