Mon. Oct 2nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 28 Second
Brendan Fraser se syny Holdenem (vpravo) a Lelandem

Brendan Fraser se syny Holdenem (vpravo) a Lelandem Profimedia.cz

1. prosince 2022 8:37

Po festivalovém kolotoči jde drama The Whale konečně do kin. Na úterní newyorské premiéře se Brendan Fraser (53) překvapivě objevil s mladšími syny, které má z manželství s Afton Smith.

Z Holdena (18) a Lelanda (16) vyrostli pěkní fešáci, jen co je pravda. Mladší by si vzhledem ke své dlouhé hřívě už klidně mohl střihnout roli George z džungle, kterou v roce 1997 v komedii Král džungle ztvárnil jeho otec.

Už není takový svalovec jako v 90. letech, ale kočky na něj stále letí: Brendan Fraser se pochlubil krásnou přítelkyní

Bývalý herecký pár, jenž se rozvedl v roce 2008 po 10 letech manželství, má ještě nejstaršího Griffina (20), který trpí autismem a obezitou a vyžaduje speciální péči. Žije s Fraserem, který se o něj stará.

Frasera doprovodila také partnerka, maskérka Jeanne Moore, která mu dělala společnost už na světové premiéře v Benátkách nebo i třeba na festivalu v Londýně.

Právě v Benátkách sklidil Fraser za svůj herecký výkon 6 minut dlouhé ovace, které ho dojaly k slzám. Návrat k hlavním rolím po 10 letech byl tak opravdu povedený a už teď se hovoří o tom, že Brendan nejspíš posbírá všechny ceny, které bude moct.

Tomu se říká velký návrat k filmu: Sexy herec z devadesátek šokuje proměnou v téměř třistakilového cvalíka

Drama Darrena Aronofskyho, pro které se Fraser přeměnil do téměř 300kilového cvalíka, uvidíte v českých kinech od 9. prosince. 

Kristýna Bílková , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *