Mon. Oct 2nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 10 Second
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup Michaela Feuereislová

3. prosince 2022 14:54

Agáta Hanychová (37) sdílí se svými fanoušky střípky ze svého života téměř každý den. Svého partnera Jaromíra Soukupa (53) ale na společných fotkách moc neukazuje. Sem tam se proto objeví spekulace, zda s otcem jejího očekávaného potomka, ještě tvoří pár.

Nedávno influencerka sdílela snímek, na němž se Soukupem nasává vánoční atmosféru na Staroměstském náměstí v Praze. Zatímco Agáta zářila jako sluníčko, Soukup se mračil jako „milovník Vánoc“ Grinch, jak sama Agáta vtipně poznamenala.

Agáta otevřeně: Proč jsem se od Soukupa distancovala!

Teď svou lásku Soukup vyvezl pro změnu do vánoční Vídně. A tam už se snažil víc a vykouzlil i netypicky až moc široký úsměv, zatímco Agáta vystavila na odiv svou ochrannou známku a typicky špulila rty.

Budoucí trojnásobná maminka pak ještě porovnávala své bříško s tamějším Santa Clausem. „No na pátý měsíc trochu břicho, ale Santa zatím vede,“ vtipkovala Agáta, jež svým „holčičkám“ na sociální síti slíbila, že se brzy pochlubí, zda s Jaromírem čeká holčičku, nebo chlapečka. Doma už má syna Kryšpína a dceru Miu. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *