Mon. Oct 2nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 37 Second

Janě Doleželové při dotazu na Karla Janečka zmrzl úsměv na rtech. Super.cz

5. prosince 2022 12:17

Bývalá Miss, modelka, moderátorka a lékárnice Jana Doleželová (41) si přijela užít opening zimní sezóny do Nízkých Tater, i když ještě dobírala antibiotika. I kvůli tomu, že ona a předtím její dcera byly nemocné, s sebou šestiletou Veroniku nevzala. Byla se svým otcem Davidem Trundou.

Při rozhovoru, který jsme vedli, jsme se díky tomu vedle sportu včetně lyžování dostali ke vztahům s bývalými partnery. “S Davidem spolu vycházíme velmi dobře. Myslím, že je to i v zájmu toho dítěte, aby spolu byli rodiče v přátelském vztahu,” míní Jana.

Ale jak to má s těmi ostatními expartnery, s nimiž děti nemá? “Já jich zase nemám tolik, ale určitě dobře,” tvrdila. Když jsme ale připomněli miliardáře Karla Janečka (49), s nímž randila před devíti lety a veřejně ji ztrapnil, když při rozhovoru pro Primu nečekaně prozradil, že má kromě ní další partnerku. Tím jejich vztah skončil.

Podpásovka: Miss Doleželová má veřejné parohy. Miliardář Janeček přiznal další přítelkyni

Téma bylo o to citlivější, že o sobě Janeček aktuálně dává vědět v rámci prezidentské kampaně. “Je to dávno, nesleduji to,” odpověděla krátce. O tom, že by ho třeba volila, ani neuvažuje. “Je to asi moje věc, koho budu volit, nemusím to sdělovat. Ale asi je to jasné,” dodala a při odpovědi se jinak plynule hovořící Doleželová několikrát přeřekla, jak můžete vidět v našem videu. 

Saša Šeflová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *