Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 28 Second
Joe Pesci jako Harry v Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Joe Pesci jako Harry v Sám doma 2: Ztracen v New Yorku Profimedia.cz

30. listopadu 2022 18:41

Je to 30 let, co bylo v kinech uvedeno pokračování jedné z nejoblíbenějších vánočních komedií Sám doma 2: Ztracen v New Yorku. Herec Joe Pesci (79) alias Harry na natáčení dodnes vzpomíná s láskou, i když si při něm vytrpěl své.

Kdo by nemiloval Kevinovy pasti, které nastražil na zloděje Harryho a Marva, aby je odlákal od krádeže peněz z hračkářství, které měly připadnout dětem v nemocnici. Jenže při jednom takovém kousku, kdy Pescimu hoří hlava, utrpěl herec vážné popáleniny.

Pesci odmítl kaskadéra, čehož možná později litoval. „K boulím, modřinám a bolesti svalů z nekonečného smíchu jsem utrpěl vážné popáleniny na temeni hlavy,“ přiznal nyní magazínu People.

Znáte dobře komedii Sám doma? Pokousaný Kevin, tajemství ohavného pavouka i sprostý padouch

„A to jsem měl štěstí, že ty skutečně nebezpečné kousky dělali opravdoví kaskadéři,“ dodal.

Navzdory zranění ovšem uznal, že mu natáčení se stejnými herci a týmem, včetně režiséra Chrise Columbuse a scenáristy Johna Hughese, přineslo stejně radosti jako tvorba prvního dílu, jestli ne dokonce více.

„Byli jsme na place spontánnější a kreativnější,“ popsal. „Byla to příjemná změna tempa, u obou dílů se jednalo spíš o komedie s trochu většími fyzickými nároky.“

Proč zůstal Kevin sám doma? Největší hádanku slavného filmu rozlousknou jen nejpozornější diváci

Představitele hlavního hrdiny Kevina Macaulaye Culkina (42) si Pesci velmi oblíbil. „Byl to opravdu slušný a na svůj věk profesionální kluk. Záměrně jsem se mu vyhýbal, abychom zachovali dynamiku mezi postavami,“ dodal ovšem. 

Kristýna Bílková , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *