Tue. Dec 5th, 2023
0 0
Read Time:58 Second

Ani letošní tradiční narozeninový koncert Divadla Broadway známé osobnosti nepodcenily. Slavnostní koncert k 21 letům od založení si nenechaly ujít hvězdy, které se na pražské muzikálové scéné objevují již řadu let, ale také nováčci. A na slavnostní událost se také všichni náležitě oblékli.

Mezi nimi nechyběla hvězda seriálu Zoo Michaela Pecháčková (19) , která exceluje v novém muzikálu Okno mé lásky. Na jevišti se objevila v dlouhé zelené róbě, ve které vypadala jako princezna. Nováčkem v Divadle Broadway je od loňského roku také raperka Sharlota (26) , která ztvárňuje jednu z hlavních rolí v již zmíněném muzikálu. Na jevišti se objevila v extravagantním modelu, na které jsme u ní zvyklí. Kamila Nývltová (33) pak na akci zvolila decentní bílý kostýmek s hlubokým dekoltem.

Další potíže s bydlením u Matušových: Lezou k nám cizí lidi, je to šílené, svěřila se nám maminka malé dcery

Během koncertu zazpíval známé muzikálové písně diváků také matador Daniel Hůlka, Marian Vojtko nebo Bohuš Matuš. Vystoupení si i navzdory zranění nenechal ujít ani Milan Peroutka, který dorazil o berlích a za pár dní ho čeká operace. Komu to na jevišti tentokrát nejvíce slušelo se podívejte v naší galerii.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *