Tue. Dec 5th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 11 Second

Як зазначили у поліції, через підозрілий пакунок українське консульство у чеському місті Брно довелося евакуювати на чотири години. Зрештою, поліцейські не знайшли в ньому вибухового пристрою, проте виявили тканини мертвих тварин. Про це повідомив речник поліції Давід Халупка. Нині ж поліція з’ясовує, хто і навіщо відправив пакунок.

«Наша консулка у Брно викликала поліцію, пакунок, який надійшов, виглядав підозріло. Поліція прибула негайно і одразу почала працювати. Консульство та прилеглі будівлі евакуювали, очікуються результати поліцейського розслідування», – розповіла інформагентству «ČTK» речниця посольства Тетяна Окопна.

Після інформації про інцидент у консульстві міста Брно підозрілий пакунок отримали і в українському посольстві у Празі.

«Подібний пакунок надійшов до посольства України в Празі. Піротехніки досліджують вміст конверта, який, на перший погляд, схожий на той, що отримали у Брно», – повідомили в поліції. Пізніше поліцейські уточнили, що у конверті також знайшли тканину тварин.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко зазначив, що після серії листів із вибуховими пристроями, виявлених в Іспанії, закривавлені пакунки з очима тварин надійшли і до посольств України в Угорщині, Польщі, Хорватії, Італії та Австрії, генконсульств у Неаполі та Кракові. Пакунки, за його словами, були просякнуті кров’ю та неприємно пахли.

Ситуацію прокоментував і міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він наголосив, що уряд у Києві вважає це спланованою кампанією терору та залякування українських посольств.

«Вони не можуть зупинити Україну на дипломатичному фронті, тому намагаються нас залякати», – зазначив Кулеба. Глава української дипломатії розпорядився посилити заходи безпеки в посольствах і консульствах України.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *