Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 9 Second

Новорічні свята – час для див, а київські волонтери точно знають, як їх реалізувати. Український благодійний фонд «Київ Волонтерський» запустив проєкт «Kids for kids», в рамках якого збирає різдвяні подарунки для дітей в Україні і прагне відбудувати місток між дітьми і дивами.

Так, кожен малюк, який нині перебуває за кордоном, може передати такий подарунок українській дитині, що цього потребує. Для цього їй необхідно власноруч зібрати коробку і покласти туди все, що можна показати лише своєму найкращому другові – іграшки, шкарпетки з супергероями, смаколики або написаний від руки лист із контактом для зворотнього зв’язку. Така ініціатива діє у різних містах Європи, не виключенням є і Прага.

Як долучитися?

  • Допомогти своїй дитині зібрати коробку
  • Вказати вік і стать дитини, для якої найкраще підійде цей подарунок
  • Відправити коробки до 12 грудня за адресою: Kyiv Volunteer, Na Karlovce 2565/1b, 160 00 Praha 6 Dejvice

Волонтери фонду самі заберуть подарунки з Європи і доставлять малюкам з деокупованих територій, дітям-сиротам, маленьким пацієнтам лікарень та дітям, що були змушені покинути свої домівки. Як зазначають самі організатори, тими, хто отримує подарунки, може стати малеча, що живе на деокупованих територіях Київської області, або в зонах бойових дій Харкова і Харківської області.

«Вже зовсім скоро наш водій Антон одягне костюм Святого Миколая, сяде в бус, заправить його пальним та вирушить у фантастичну подорож по всій Європі – забрати та доставити подарунки для малечі в Україні», – зазначають організатори проєкту у соцмережах.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *